Sepet
Toplam : 0 TL
TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ TESLİMAT VE KURULUM

Toplam 463 ürün bulundu.

Sırala:

YEMEK ODASI

Evinizde en keyifli anları geçireceğiniz  alan kuşkusuz ki yemek odalarıdır. Yemek odası mobilyaları seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken nokta yemek odasının kullanım alanının metrekaresidir. Bu alanı doğru kullanmak hem yemek odanızda ferah bir alan yaratmanızı hem de sofralarınızda rahat bir kullanım sağlayacaktır.

moleron.com olarak her kategorimizde olduğu gibi yemek odası takımlarımızda da temel ilke olarak dayanıklılık ve estetiği bir arada sunmak temel ilkemizdir. Ailelerimiz de göze hitap eden bir yemek masası takımı ve aynı zamanda konfor ve geniş kullanım alanı sunan yemek masa ve sandalyelerini tercih etmektedirler.

Yemek masa ve sandalyeleri dışında ise tamamlayıcı parça olan konsol modelleri ve şık bir alternatif olarak ise konsol aynası modelleri gelmektedir. Tüm bu ürünlerin birleşimi ile birlikte eşsiz tasarımda, tarzınıza hitap eden yemek odası takımları oluşturmanız mümkün.

Yemek odası dekorasyonunuzu takım olarak tercih edebileceğiniz gibi sandalye modelleri, yemek masası modelleri, konsol ve ayna modellerini tek tek de satın alabilirsiniz. moleron.com olarak  her biri alanında uzman ekibimiz yılların verdiği sektör tecrübesi ile ihtiyaçlarınıza yön verecek ve size en doğru alternatifleri sunarak yemek odası tasarımınızı tamamlamanızı sağlayacaktır.

Siz de hemen yenilikçi detaylar sunan mobilya modellerimizi inceleyip kendi özgün çizginizde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz