Sepet
Toplam : 0 TL
TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ TESLİMAT VE KURULUM

Toplam 97 ürün bulundu.

Sırala:

Yatak Odası Takımı

Yoğun geçen bir günün ardından hepimizin ihtiyacı olan tek şey konfor ve kaliteli uyku deneyimini bir arada yaşayacağımız bir yatak odasına sahip olmaktır. En özel alanımız olan yatak odalarımızda kendi tarzımızı yansıtmalı, içinde huzur bulacağımız ortamımızı yaratırken kendimizden izler bulabileceğimiz dokunuşlar yapmalıyız. 

Yatak setimiz bize konfor sunarken, komidinlerimiz küçük kurtarıcılarımız, gardolabımız ise düzenimizin en önemli parçasıdır.

Dinlenmeye ayırdığımız zamanın çoğunu geçirdiğimiz yatak odalarında tarzınızı ve ruhunuzu yansıtacak tasarımlar moleron.com kalitesi ile sizleri bekliyor.

En huzurlu, en güvende, en dingin ve en özel alanımız yatak odamız için yatak odası takımı satın alırken dikkat edeceğimiz birkaç önemli nokta var.

Yatak odası mobilyalarımızı tercih ederken öncelikle malzeme kalitesine dikkat etmeliyiz. Sağlıklı ve dayanıklı malzemeler ile üretilmiş konforlu modeller ile dinlenme saatlerimiz çok daha huzurlu olacaktır.

Yatak odanızdaki ana mobilyalar; komodin, gardrop, şifonyer gibi yanal eşyalar ile uyumlu olmalı ve göze hitap etmelidir. En özel alanınızda uyumlu bir ambiyans size özel hissettirecektir.

Ayrıca, odanızın genel mimari yapısı, duvar renkleri, yatak odası perdeleriniz ve kullanıyorsanız kilim veya diğer parçalar ile tam uyum yakalanmalı.

Moleron’da bir yatak odasında aradığınız tüm özellikleri bulabileceğiniz modeller uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Kendi tarzınızı, en özel alanınıza yansıtın