Sepet
Toplam : 0 TL
TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ TESLİMAT VE KURULUM

Toplam 143 ürün bulundu.

Sırala:

MUTFAK

Bir evin en önemli alanlarından biri mutfak mobilyalarıdır. Hayalinizdeki gibi tüm evi dekore etseniz de eksik ya da yanlış tasarlanmış bir mutfak alanı, bütünlüğü zedeleyecektir. Ancak iyi düşünülmüş, doğru tercihler ile dizayn edilmiş bir mutfak; mutlu ve huzurlu aile yemeklerine, hoş arkadaş sohbetlerine zemin hazırlayacaktır. Modern tasarım ve eşsiz estetiğin buluştuğu tasarımlarıyla Moleron mutfak takımları, mutfağında özel hissetmek isteyenlerin öncelikli tercihi. Evinizdeki mutluluğu mutfağınızda taçlandırabilirsiniz.

İster sade ve şık ister gösterişli ürünler ile tarzınızı yansıtabileceğiniz Moleron mutfak mobilyaları, set halinde veya parça modeller halinde dizayn edilebilir özelliğini de taşımaktadır. Mutfakta geçireceğiniz anlar, tüm ailenin bir arada olduğu şen şakrak kahvaltılar, öğle ve akşam yemekleri, yapacağınız doğru dizayn tercihleri ile sizlere çok daha sıcak ve özel hissettirecektir.


Mutfak mobilyalarında tercihler neye göre yapılmalı?

Mutfak Masa Takımı Modelleri: Mutfak mobilyalarının en önemli parçası olan masa takımı modelleri arasından yapacağınız tercihlerde mutfağınızın mimari yapısı, oda ölçüleri, masanın kurulumunun yapılacağı alanın temel ölçüleri gibi faktörler birincil faktörlerdir. Ancak bununla sınırlı değildir. Örneğin ailenizin kalabalık olup olmaması da oldukça önemlidir. Kalabalık bir aile için daha büyük ve Moleron güncel kataloğunda bulunan köşe takımlı mutfak masası tercihi yapabilirsiniz. Ancak kalabalık olmayan aileler için daha minimal modeller tercih edilebilir. Tüm bunların yanı sıra mutfağınızın duvar renkleri, mutfak perdeleriniz, parke tercihleriniz, mutfak dolapları ve mutfakta kullandığınız elektronik eşya renkleri de bütünlük yakalanması açısından diğer önemli etkenler. Ancak tüm tercihlerinizi yaparken asla ödün vermemeniz gereken birkaç hayati öneme sahip faktörler de var. Bunlar mutfak mobilyalarının dayanıklılığı, sağlamlığı, renk kalitesi, kolay temizlenebilir olması, sağlıklı ürünler ile üretilmesi. 

Moleron, tüm bu faktörlere özenle yanıt vermiş, üretimini bu ilkelere uygun gerçekleştirerek siz değerli müşterilerine kalite ve şıklığı bir arada sunmayı başarmıştır.

Mutfak sandalyesi: En az mutfak masası kadar önemli, uyumlu olması gereken bir ürün grubu da mutfak sandalyeleridir. Tarzınıza göre, ahşap veya metal ayaklı, zengin renk seçeneklerine sahip Moleron mutfak sandalyeleri kategorisinden tercihinizi yapabilirsiniz. Daha minimal ve farklı bir mutfak ambiyansına sahip olmak isteyenler farklı boyut ve stilde tasarlanmış bar sandalyeleri ile bu havayı yakalayabilirler. Sandalye tercihlerinizde bir diğer önemli husus mutfak masanız ile uyumlu olmasıdır. Sandalyenin boyutu, masanın boyutuna göre ayarlandığında ortaya göze hitap eden rahat bir kullanım alanı çıkar ya da renk olarak masada koyu renk tercih ettiyseniz sandalyelerinizin de koyu renk olması tamamlayıcı etki yapacaktır. 

Bench + Bank: Tamamlayıcı özelliği ve şık görünümleriyle mutfak bankları mutfağınızı dekore ederken tercihleriniz arasında alternatif olarak bulunmalı. Oturum ve sırt konforu, zengin renk seçenekleri, uygun fiyat avantajları ile mutfak bench veya bank modelleri Moleron kalitesi ile birleştiğinde mutfağınıza farklı bir hava katacaktır. 


Evinde ve mutfağında kaliteyi elden bırakmayanlar, özgünlüğü sonuna kadar hissetmek isteyenler için Moleron mutfak mobilya modelleri uygun fiyat avantajları ile sizleri bekliyor. Ferahlığı ve şıklığı mutfağınıza taşıyın.