Sepet
Toplam : 0 TL
TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ TESLİMAT VE KURULUM

Toplam 162 ürün bulundu.

Sırala:

ÇOCUK-GENÇ

Çocuk odası takımı seçimi yapılırken ebeveynlerin en dikkat ettiği konuların başında çocuklarının hayal dünyasını zenginleştirecek, kendilerini ait hissedebilecekleri, ilgi duydukları alana özel olması gelir. Çünkü çocuk odası sadece yatak, gardolap, çalışma masasının bulunduğu bir oda değil aynı zamanda çocukların oyun oynayacağı, ders çalışabileceği özetle aileden bağımsız olarak zaman geçirebileceği yaşam alanlarıdır.

Çocuk ve genç mobilyalarının kalitesi, dayanıklılığı, rahatlığı, tarzı çocuk ve genç odası tasarımında birincil rol oynamaktadır. moleron.com olarak çocuk odası takımlarımız, çocuklarınıza ferah bir yaşam alanı sağlarken, çocuk ve genç mobilyalarının tercihi çocuklarınızın fiziksel gelişimine de katkı sağlamaktadır.

Çocuk ve genç odası modellerimizi takım olarak alabileceğiniz gibi ranza, baza, gardrop, çalışma masası, çocuk odası halısı, oyuncu koltuğu gibi geniş ürün yelpazemizden ihtiyacınıza uygun olanları tek parça olarak da satın alabilirsiniz.

Ayrıca küçük çocuk odaları için genç odası tasarımları yapabileceğiniz ürünlerimizle tam da odanızın yapısına uygun seçeneklerimiz çocuk ve genç odası kategorimizde mevcut. Ayrıca alanında deneyimli satış ekibimiz de size bu konuda destek olmaktan mutluluk duyacaktır.

Dayanıklılık ve 2 yıl garanti opsiyonuyla uzun yıllar kullanabileceğiniz genç odası takımları Moleron kalitesi ile sizleri bekliyor. Ücretsiz montaj desteği ile sizlere tasarım konusunda tam destek vermekteyiz. Her bütçeye, her odaya uygun genç odası tasarımları için moleron.com yüzlerce seçeneğiyle, modelleri beğenilerinize sunuyor.

Neden Çocuk ve Genç Odası Takımında Moleron’u tercih etmeliyim?

-Temel felsefemiz dahilinde mobilyada sağlıklı üretim, uzun süreli kullanım, satış sonrası destek ile mobilya seçiminizdeki tüm süreçlerinizde profesyonel ekibimiz %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak sizlere destek olacaktır.

Çocuk Odası Takımı seçiminde nelere dikkat etmeliyim?

-Öncelikle odanızın metrekaresi ve yapısını bilmek satın aldığınız mobilyaların doğru konumlandırılabilmesi için oldukça önemli bir unsurdur. Eğer küçük bir çocuk odasına sahipseniz daha modüler tasarıma sahip nispeten küçük ancak kullanım alanı olarak geniş imkanlar sunan çocuk odası mobilyaları seçmeniz faydanıza olacaktır. Büyük bir çocuk odasına sahip iseniz daha geniş mobilya seçimleri, çocuk odası takımınıza uygun puf modelleri, odanın ebatına uygun halı seçimleri ile çocuk odası dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.