Sepet
Toplam : 0 TL
TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ TESLİMAT VE KURULUM

Biz Kimiz?

Türkiye’de mobilya, beyaz eşya, halı, perde özetle; evinizin tüm ihtiyaçlarında toptan ve perakende olarak hizmet veren 40 iş ortağıyız.

Her birimiz kendi sektöründe; büyüklerinden aldığı bilgi ve birikimlerle bir aile geleneği olarak mesleğini icra etmektedir. Kimimiz 40 yıldır, kimimiz 20 yıldır yani çok küçük yaşlarımızdan itibaren kendi bulunduğumuz bölgelerde kaliteli, güvenilir hizmet anlayışıyla yetişmiş ve bunu ilke olarak kabul edip devam etmiş bulunmaktayız.

Çalıştığımız sektörün inceliklerini yıllarca deneyimlemiş, tüketici ile sürekli iletişim halinde olan ve her zaman tüketici taraflı hızlı çözümler üreten markalarız.

BU BİRLİKTELİK NASIL OLUŞTU?

Son 20 yılın en büyük gerçeklerinden biri olan dijitalleşme pandemi ile birlikte bizlere E-Ticaret’in ne kadar önemli olduğunu tekrar gösterdi. 7’den 70’e herkes en küçük ihtiyaçlarında bile online alışverişi tercih etti.

Biz de kendi hizmetlerimizde bu süreçte mağazalarımıza gelemeyen müşterilerimiz için gerek sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız paylaşımlar ile gerekse internet sitelerimizin üzerinden gerçekleştirdiğimiz alışverişi kolaylaştırma deneyimleri ile takipçilerimizin ve müşterilerimizin yanında olduk.

Bu denli büyüyen bir dijital pazarda ayrı ayrı varlıklarımızı sürdürmeye devam ederken, hepimizin ana iş kanalı olan Mobilya sektöründe 40 farklı yatırımcı olarak hem sermayemizi hem iş gücümüzü hem de ürün yelpazemizi bir araya getirdik; birbirimize olan inanç ve güven sayesinde moleron.com ‘u hayata geçirdik.

Bu birliktelik ile markamızın Türkiye’de 50 satış noktası, yaklaşık 80 servis aracı ve 280 kişilik bir kurulum ekibi mevcut olup her geçen gün büyümeye ve üretmeye devam etmekteyiz.

HEDEFİMİZ NEDİR?

Tüm ortaklarımızın yıllardır edindiği perakendecilik tecrübesini kullanarak Türkiye’nin her bölgesine birbirinden güzel ürünlerimizi, yılların tecrübesi ile oluşan kaliteli kurulum ve teslimat hizmetini kendi ekiplerimiz tarafından ücretsiz bir şekilde sağlayacağız. Tüketicimizin bizimle dirsek temasını hızlı bir şekilde kurabilmesi için ilk etapta 50 satış noktası ile Türkiye’mizin her yerinde olacağız. Tüm mobilyacılar birliği A.Ş (TÜMOB) çatısı altında oluşan markamız MOLERON un bayileri aşağıda listelenmiştir.

 

Erikçiler Mobilya

Fehmioğlu Mobilya

Özgür Mobilya

Swalin Mobilya

Tappa Mobilya

Altınaylar Mobilya

Kurtdereli Mobilya

Fumo Concept

Durgunlu Mobilya

Pako Mobilya

Evim Plaza

Karabacak Mobilya

Yeni Hisar Mobilya

Akboz Mobilya

Başkent Mobilya

Fataş Mobilya

Çınar Mobilya

Mete Home

Arca Mobilya

Babalar Mobilya

Berke Mobilya

Gonca Mobilya

Tek Arzum Mobilya

Yeditepe Mobilya

D'S gündoğan Mobilya

Damla Dizayn

Hicret Mobilya

Maximo Mobilya

Değişim Mobilya

Sitemo Mobilya

Koyunlu Mobilya

Mardin Saray Mobilya

Serkur Home Erkan Mobilya

Mersin Saray Mobilya

Dap Mobilya

Çokal Mobilya

Baymo Mobilya

Metropol Mobilya

Baharözü Mobilya

Mobilya Diyarı

Türkmenoğlu Mobilya

Saka Mobilya

Ceylan Home

 

 

 

Tüm müşterilerimizi hem online hem de yerel mağazalarımıza beklemekteyiz. Türkiye’nin birçok bölgesindeki bayilerimiz showroomları aracılığı ile hem yerinde gösterim hem de kurulum hizmetlerini 2 yıl garanti ile sağlamaktadır.